Liivakasti mänguasjad

Lapsed naudivad liivaga mängimist ning liivakasti mänguasjad lisavad sellele põnevust ning võimalusi. Lisaks toredale meelelahutusele on see on neile ka mitmekülgselt kasulik. Liivaga mängimine on suurepärane viis arendada beebieas sensoorset ja motoorset taju ning järjepidevust. Liiva peen ja krobeline tekstuur on beebidele põnev, samuti saavad nad liiva ämbrisse tõstmise teel õppida käe-silma koordinatsiooni ja püsivust.
Läbi mängu ja katsetamise saavad lapsed omandada erinevaid teadmisi materjali omaduste kohta - näiteks et kuiv liiv on heledam kui märg; või et sõeluda on mõnusam kuiva liiva, kuid ehitusmaterjaliks sobib vaid märg liiv. Lihtsamatest kookidest kuni suurte lossideni - liivaga mäng arendab nii fantaasiat, ruumitaju kui ka sotsiaalseid oskusi nagu koostöö, jagamine, ülesannete jaotus.
Liivakasti mänguasjade abil on võimalik arendada lapse kõne ja sõnavara, ergutades last küsimuste teel iseloomustama nt liivavormide kujusid, värve, suurust või selgitama, millise vahendi abil ta auku kaevas või kindlust ehitas. Samuti on leitud, et liivaga mängimine mõjub teraapiliselt ning lõõgastavalt.
Baltbaby e-poest leiad erinevad liivakasti mänguasjad - liivavormid, autod, kühvlid, labidad, liivarullid ja palju muud põnevat.

Kuvamisviis Grid Nimekiri

Items 1-12 of 28

Määra kahanevas suunas
Page
lehel
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.