Liumäed

Liumäed on kindlasti üks õuetegevuste tõmbenumbritest, kus lapsed võivad veeta lausa tunde. Lapsed on loomult seiklusjanulised ja üsna kartmatud ning vabalangus kõrgusest paistab olevat just see, mis nende südamed kiiremini põksuma paneb.
Liumäed arendavad lapsi väga mitmekülgselt - alla laskmiseks peab esmalt üles ronima, mis arendab nii julgust, koordinatsiooni kui ka lihasjõudu. Samuti tekib liumägedel tegutsedes ohutunnetus, kasvab enesekindlus ning väheneb kõrgusekartus. Kui lapsi on mitu, õpetab liumäel oma järjekorra ootamine kaaslastega arvestamist ning kannatlikkust.
Liumäed arendavad ka fantaasiat ning läbi kogemuse avastamist - lapsed ehitavad nende alla onne, veeretavad alla palle või õpivad tunnetama, mil moel libiseb alla kiiremini või aeglasemalt. Liumäed saab muuta veelgi põnevamaks, ühendades nende külge veevooliku või lisades alla pallimere.
Baltbaby e-poest leiad erineva pikkusega liumäed, mida saab ühendada ka veevoolikuga. Samuti on võimalik liumägesid teisaldada, kasutades neid ka terrassil või toas.

Kuvamisviis Grid Nimekiri

3 toodet

Määra kahanevas suunas
lehel
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.