Ujumistarbed ja veemänguasjad

Lapsed armastavad vett - nii vees viibida kui sellega mängida. Kuni on tagatud ohutus, on see ka äärmiselt kasulik nii erinevate oskuste ja teadmiste arendamiseks kui ka lõõgastumiseks.
Vees viibimine arendab lapse tasakaalu, rühti ning jõudu. Juba beebieas kasutatakse vesivõimlemist lihastoonuste leevendamiseks ning kehapoolte võrdseks arendamiseks. Vesi mõjub lõõgastava ning põnevana, mistõttu on lapsed vees meelsamini nõus koostööd tegema. Lisaks sellele, et ujumine on elutähtis oskus, aitab see parandada rühti, tõsta füüsilist võimekust ning taastuda ka erinevatest vigastustest.
Veega mängimine arendab laste sensoorseid tajusid ning annab mitmekülgseid teadmisi. Näiteks igapäevase kätepesu ajal õpib laps vahet tegema soojal ja külmal, kuival ja märjal. Vett ühest anumast teise valades areneb koordinatsioon ning laps saab uusi teadmisi mahutavuse kohta. Vett ja liiva segades tekib arusaam materjalide omaduste muutumisest. Erineva kaaluga esemeid vette pannes hakkab laps mõistma, et raskemad asjad vajuvad põhja ning kergemad püsivad pinnal.
Baltbaby e-poest leiad veemänguasjad ja erinevad laste ujumistarbed: ujumismähkmed, ujumisrõngad, beebi ujumispüksid ja ujumisvestid.

Kuvamisviis Grid Nimekiri

10 toodet

Määra kahanevas suunas
lehel
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.