Sõitmiseks

Siia kategooriasse oleme koondanud mitmesugused sportlikud liikumisvahendid lastele - erinevad laste rattad, rattatoolid, jalgrattakärud ning kelgud ja snowtube’id. Kõik, et laps saaks koos pere ja sõpradega nautida aktiivset liikumist värskes õhus - esialgu kaassõitjana, hiljem juba ise juhirolli asudes.
Olgu tegemist tõukeratta, jooksuratta või jalgrattaga - lisaks rõõmule ja adrenaliinile, mida laps tunneb kiirelt ringi vuhisedes, on sellistel sõiduvahenditel väga palju kasutegureid lapse füüsilisele, vaimsele ja sotsiaalsele arengule. Sõitma õppimine nõuab väga head tasakaalu ja koordinatsiooni; see arendab osavust, tugevdab kogu keha lihaseid ning tekitab tervisliku liikumisharjumuse. Sõitma õppimine nõuab lapselt ka suurt kannatlikkust ja järjepidavust, mille preemiaks on sõiduoskusega kaasnev eduelamus, kontrolli- ja iseseisvuse tunne. Ühised sõidud pere või sõpradega loovad ja täiendavad ka sotsiaalset sidet ja ühtekuuluvustunnet.
Pere väiksematele liikmetele, kes pole veel iseseisvaks sõitmiseks valmis, on meie e-poes saadaval ka rattatoolid ja jalgrattakärud. Need lahendused võimaldavad vanematel jagada oma pisikestega rattasõidu rõõmu, seiklustunnet ja anda lapsele eeskuju liikumisharjumuse tekkimiseks. Rattatoolid on lihtsalt ja turvaliselt kinnitatavad, tagades teie lapsele mugava ja ohutu sõidu. Jalgrattahaagised pakuvad mitmekülgset võimalust väikelaste või varustuse transportimiseks, olles nii keskkonna- kui peresõbralikuks transpordivahendiks.

Kuvamisviis Grid Nimekiri

Items 1-12 of 109

Määra kahanevas suunas
Page
lehel
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.