Jooksurattad

Jooksurattad on kujunenud väga populaarseks valikuks lapse esimese sõiduvahendina. Need saab kasutusele võtta juba väga varakult, kuna lapse jalad ei pea ulatuma pedaalideni ega pole vaja väntamisoskust. Nii tekib väikelapsel juba varakult liikumisharjumus, kasvab enesekindlus ja iseseisvus ning rõõmutunne kiirest ja lõbusast sõidust. Kuna jooksurattaga sõitmine edendab tasakaalu ja koordinatsiooni, annab see ülimalt head eeldused kiireks pedaalidega jalgrattale üleminekuks.
Jooksurattaga sõitmise kasulikkus väljendub ka üldisemas füüsilises arengus - annab väikelapse mõlemale kehapoolele võrdse koormuse, on hea seljasirutaja, tugevdab lapse labakäe haaret, suurendab põlve- ja hüppeliigese liikuvust ning arendab sammupikkust ja kõnnikvaliteeti. Samuti areneb lapse teadlikkus liiklusreeglitest, paraneb tähelepanu ning ümbriteva keskkonna tunnetus.
Baltbaby e-poes on lai valik mitmesuguse stiili ja värviga jooksurattaid ning tasakaalurattaid erinevas vanuses lastele. Samuti on saadaval lisavarustus nagu seinakinnitused, kiikumisalused, rehvid maastikul sõiduks jm.

Kuvamisviis Grid Nimekiri

Items 1-12 of 13

Määra kahanevas suunas
Page
lehel
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.