Laste rattatoolid

Rattasõit on tervislik ning keskkonnasõbralik liiklemisviis. Samuti on see tore võimalus veeta perekonnaga aega ja luua ühist liikumisrutiini, mida saab praktiseerima hakata juba päris väikeste lastega. Olgu see siis igahommikune sõit lasteaeda, sportlik jalgrattamatk või kiire poeskäik. Jalgratas pakub vabadust valida meeldivaim ja kiireim teekond, sõltumata ühistranspordist või autoteedest.
Soovides rattasõitudele kaasata väikese lapse, kes pole veel iseseisvaks liiklemiseks valmis, on laste rattatool tõenäoliselt kõige lihtsam ja taskukohasem lahendus. Rattatoole on erinevaid - rattaraamile kinnitatavaid, kus laps istub vanema ees, ning pakiraamile kinnitatavad, kus laps istub taga. Milline tool valida, oleneb eelistustest ja ka lapse vanusest - eesmisest rattatoolist kasvab laps kiiremini välja, seda saab enamasti kasutada kuni 15. kiloni; tagumine rattatool aga on kasutatav pikemalt ja ka suuremate lastega.
Baltbaby e-poest leiad kvaliteetsed, mugavad ja ohutud Thule rattatoolid ning lisavarustuse - vihmakiled, tuuleklaasid, pehmendused, adapterid.

Kuvamisviis Grid Nimekiri

Items 1-12 of 22

Määra kahanevas suunas
Page
lehel
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.