Kiivrid ja kaitsmed

Rattasõidu, rulatamise või rulluisutamise juures on väga oluline tagada ohutus. Kui laps on omandanud sõiduoskuse, kipub ohutunne kaduma ning liigse uljusega kaasnevad tihti paraku ka kukkumised. Seetõttu on oluline kiivri ja kaitsmete kandmise vajadust juba varakult selgitada ja ka ise rattaga liigeldes eeskuju näidata.
Et laps oleks meelsamini nõus kiivrit ja kaitsmeid kandma, peavad need olema mugavad ja ka atraktiivsed. Õnneks on saadaval väga erineva disaini ja värvivalikuga tooteid - nii vahvate karakteritega kui tagasihoidlikumaid ühevärvilisi mudeleid. Et ei tekiks ülekuumenemist ja liigset higistamist, on tähtis, et kiiver oleks õhku läbilaskev; samuti annab lisamugavust kiivri kerge kaal. Näiteks polükarbonaadist kiivrid on ülimalt kerged ja samas vastupidavad. Maksimaalse ohutuse tagamiseks on väga oluline valida lapsele õige suurusega kiiver, mis püsib kindlalt peas, kuid samas ei tekita liigset survet. Nähtavuse tõstmiseks ning turvalisemaks liiklemiseks on paljudel kiivritel ka erinevate režiimidega led-tuled.
Baltbaby e-poest leiad erinevad laste kiivrid ja kaitsmed, et meeleolukatel ratta-, rulluisu- või rulasõitudel oleks tagatud ka turvalisus.

Kuvamisviis Grid Nimekiri

6 toodet

Määra kahanevas suunas
lehel
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.