Blogi

 1. Connetix magnetklotsid

  Connetix magnetklotsid
  Mäng, mille ei ole reegleid ja fantaasialennul ei olegi piire. Lõputud kompinatsioonid ja mängulusti aastateks!
  Read more »
 2. Kärude tüübid - mida valida?

  Kärude tüübid - mida valida?

  Vankrikomplektid, jalutuskärud, kergkärud, reisikärud, sportkärud

  Read more »
 3. Beebi eest hoolitsuse ABC

  Beebi eest hoolitsuse ABC

  Sündides on vastsündinu nahk väga pehme, siidine ja sile. Nüüdsest pead hakkama sina oma beebi naha eest hoolt kandma. Esimese paari nädala jooksul laps kohaneb ja ka tema nahk muutub.

  Read more »
 4. Ideid katsikukinkideks

  Ideid katsikukinkideks

  Uue ilmakodaniku saabudes soovitakse ikka midagi kinkida, aga milline võiks olla hea kingitus, mis rõõmustab värsket perekonda ja ei jää hiljem kasutult sahtlisse või riiulile tolmu koguma. Kindlasti on hea nipp lihtsalt vanematelt uurida, et kas neil on mingeid kindlaid soove või vastupidi, kas on miskit, mida nad kindlasti kingiks ei oota, ühtlasi on täiesti mõistlik, kui kingitus on praktilise moega mõne nipsasjakese asemel.

  Read more »
 5. 7 asja, mis elu rasedana mugavaks teevad

  7 asja, mis elu rasedana mugavaks teevad

  Üldiselt tundub see 9 kuud nii piisavalt lühike aeg, et ei taheta ainult rasedusega seotud asju osta, eriti selliseid, millega pärast midagi teha ei ole, ometigi on mõned sellised asjad siiski päris kasulikud ning samas on ka neid, mis hiljem beebi saabudes ära kuluvad.

  Read more »
 6. Mis teeb elu beebiga mugavaks?

  Mis teeb elu beebiga mugavaks?

  Selge on see, et vastsündinul on suures plaanis vaja oma vanemate lähedust, täis kõhtu ja kuiva olemist, aga ometigi on tavaliselt ühe tillukese inimesega koos kodu hõivanud ka hunnik igasugu beebikraami. Kuidas siis osta ja varuda asju nii, et kõik vajalik oleks olemas, aga ebavajalik jääks ostmata?

  Read more »
 7. Mida enne beebi saabumist valmis varuda

  Mida enne beebi saabumist valmis varuda

  On asju, mida saab vabalt pärast beebi sündi ja vajaduse tekkides omale osta, aga on ka neid asju, mis võiks juba enne uue ilmakodaniku saabumist olemas olla, mõned sellised ka siin täna kirja paneme.

  Read more »
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.