Kelgud ja snowtube'id

Talv on maagiline aeg, eriti laste jaoks, kelle jaoks lume tulekuga avaneb uus maailm koos põnevate tegevuste ja avastustega. Väikelaste sõnavara rikastub ning lisanduvad täiesti uut moodi kogemused - ühtäkki on kogu maa valge, teed on libedad, taevast langevad lumehelbed, mis käel sulavad. Ka lapse loovus saab uut moodi areneda - liiva asemel saab nüüd ehitada hoopis lumega, millest on võimalik luua hoopis võimsaid ehitisi ja tegelasi.
Talve saabumisega muutuvad ka õuetegevused. Üheks suuremaks atraktsiooniks on laste jaoks kelgutamine - olgu siis mööda lumist teed järelveetuna või uljalt mägedest alla. Kelgud on imelised vahendid veetmaks lõbusat ja sportlikku aega värskes õhus. Kelgumäest üles rühkides saab laps märkamatult väga korraliku kehalise koormuse, ununeb külmatunne ja tugevneb immuunsüsteem.
Kelke on väga erinevaid - nii lihtsamad liulauad, rooliga kelgud kui snowtube’id ehk lumerõngad. Klassikalise kelgu eeliseks on selle kasutatavus transpordivahendina - talvel, mil rattasõit on raskendatud ning libedal teel kõndimine võib väikelapsele olla raske, väsitav ning kukkumisohu tõttu isegi ebaturvaline, on just kelk heaks abiliseks, et lapsi mugavalt transportida. Liulauad ja snowtube’id on aga vahvaks alternatiiviks kelgumäel lustides.

Kuvamisviis Grid Nimekiri

10 toodet

Määra kahanevas suunas
lehel
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.