Kolmerattalised jalgrattad

Kolmerattalised jalgrattad on lastele midagi enamat kui lihtsalt põnev ajaviide; sõiduoskuse omandamisel on laste füüsilisele ja kognitiivsele arengule väga mitmekülgne positiivne mõju. Juba väntamise õppimine vajab väikelapselt erakordset järjepidevust, tasakaalu ja kehatunnetust. Pedaalide vaheldumisi vajutamine nõuab loogilist mõtlemist ning oskust õigeid lihaseid tööle rakendada. Areneb tasakaal, koordinatsioon, lihasjõud.
Sõiduoskus kolmerattalise jalgrattaga annab väikelapsele juba varakult liikumisharjumuse, kasvab enesekindlus, iseseisvus ning rõõmutunne kiirest ja lõbusast sõidust. Tekib arusaam liiklusreeglitest, areneb ümbruse tunnetamise oskus ning paraneb tähelepanu- ja reaktsioonivõime.
Baltbaby e-poes on müügil auhinnatud Doona Liki Trike kolmerattalised jalgrattad, mis toimivad ka jalutuskäruna. Neil on muudetava asendiga seljatugi ning reguleeritav lükkesang, mille abil ratast juhtida, kui väikelaps väntamisest väsib või maastik on liialt keeruline. Liki Trike mudelid on kompaktselt kokkupandavad, varustatud ilmastikukindla katuse, 5-punkti turvavöö ning mitmete mugavuslisadega. Samuti on need kolmerattalised väga pikka aega kasutatavad, sobides väikelastele alates 10. elukuust kuni 3. eluaastani.

Kuvamisviis Grid Nimekiri

7 toodet

Määra kahanevas suunas
lehel
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.