Laste riidekapid ja riiulid

Laste riidekapp on mööbliese, mille valimisel peaks rõhku panema eelkõige praktilisusele ning kauakestvusele. On ju tegemist suuremõõdulise ning ka üsna kuluka tootega, mida oleks üsna tülikas paari aasta tagant välja vahetada. Seetõttu võiks lastetoa kapp olla disainilt pigem neutraalne ja igas vanuses lapsele sobiv - nt valge või puidutoonis ning klassikalise joonega. Samuti on oluline, et riidekapp oleks tehtud vastupidavatest materjalidest - nt ei tohiks iga kokkupuude mänguasjaga jätta kriime ning uksed-sahtlid võiksid olla vaikselt sulguvad ning kvaliteetselt kinnitatud. Sealjuures on ülioluline ka ohutuse aspekt - lastetoa kapp peab vastama ohutusnõuetele, st olema konstrueeritud nii, et laps ei suuda seda tasakaalust välja viia. Soovituslik on loomulikult suured mööbliesemed turvaliselt seina külge kinnitada. Lisaks sellele peab mõtlema kapi mõõtmetele - see võiks olla kohe piisavalt suur, et lapse riided, voodipesu ning muu vajalik mahuks sinna ka mitmete aastate pärast.


Lastetoa riiulid võivad olla mängulisemad ja lapselikuma disainiga, kuna neid on hõlpsam vajadusel välja vahetada. Sealjuures on neil ka oluline praktiline element - lapsel on oma raamatutest ja leludest ülevaade, ta saab neid ise mugavalt kätte ning harjutab ka oma asjade organiseerimist.


Baltbaby e-poest leiad kvaliteetsed laste riidekapid, toredad lastetoa riiulid ning samuti riidestanged, kust laps saab endale ise kostüüme või igapäevariideid valida.

Kuvamisviis Grid Nimekiri

8 toodet

Määra kahanevas suunas
lehel
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.